Reštaurácia

Reštaurácia Sv. Huberta získala viaceré ocenenia a je známa najmä jedlami zo zveriny a vynikajúcou medzinárodnou kuchyňou. V roku 2015 prešiel interiér redizajnom s cieľom prispôsobiť sa aktuálnym trendom a zároveň si zachovať jedinečnosť. Príjemné prostredie dopĺňa krásny výhľad na námestie so známou fontánou Milencov. Priestor ponúka aj posedenie v lóžach, ktoré Vám zabezpečia dostatok súkromia.

Jedálny lístok sa vracia k tradičným a dlhodobo úspešným špecialitám ako napríklad Jelenie medailóniky s gaštanovým pyré, Steak z hovädzej sviečkovice s dubákovou omáčkou, Divinový guláš alebo tradičné Čučoriedkové pirohy s orechmi. Tieto vychýrené a známe špeciality, na ktoré k nám chodíte už roky sú doplnené o súčasne žiadané jedlá ako Tatársky biftek z pravej hovädzej sviečkovice, Najväčší rezeň v meste, Bravčové líčka na vine alebo Apollo burger a mnoho ďalších.

Okrem a lá carte ponuky si môžete vybrať aj z rôznych cenovo zvýhodnených menu. V pracovné dni počas obeda si môžete s kolegami pochutnať na dennej ponuke. Za vyskúšanie určite stojí naše business gourment menu, ktoré ponúkame bez obmedzenia a je zostavené z najobľúbenejších jedál. Ak sa Vám v nedeľu nechce variť, vezmite rodinu alebo priateľov na nedeľný obed do Apolla.

Reštaurácia Sv. Huberta je ideálnym miestom pre Vaše pracovné aj rodinné stretnutia a oslavy. Súčasťou reštaurácie je aj menší detský kútik.

Pre návštevníkov reštaurácie ponúkame parkovanie priamo pred hotelom jeden a pol hodiny gratis.

Otváracie hodiny:

Pondelok – Sobota 07:00 – 21:30 hod.

Nedeľa 07:00 – 19:30 hod.

Rezervácie:

+421 2 5596 8534, +421 2 5596 8550 alebo: marketing@apollohotel.sk